• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Традиції шкільного колективуТрадиційними в нашій школі є свята: свято Знань, День вчителя. Загальношкільними є заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, до Дня Збройних Сил України та до дня захисника Вітчизни.
В школі в ці дні проводяться лицарські турніри, «Козацькі забави», цікаво проходить і свято Нового року, свято закоханих (день св. Валентина).
Щороку проводимо день пам’яті до Дня виводу військ з Афганістану та до Дня Чорнобильської трагедії.
Обов’язковими є тематична лінійка і відкриті виховні заходи по класах. Також відзначаємо і Шевченківські дні, так звана шкільна Шевченкіана. Вшановуємо і жінку-матір до Міжнародного жіночого дня та Дня Матері.
Волонтерський загін ШДР (Шкільної Демократичної Республіки) «Нова генерація» проводить велику роботу до Дня визволення села Шевченкове і до Дня Перемоги. У школі існує своєрідна традиція: в День Перемоги, в День визволення села, на свято Знань і Свято останнього дзвоника приносити квіти і вшановувати пам’ять воїнів, що загинули під час Великої Вітчизняної війни. Не забуваємо і про людей похилого віку. Учні вітають їх листівками, надають посильну допомогу, виступають перед ними з концертними програмами.
Цікаво проходять і дні іменинника, родинні свята, екскурсійні поїздки: «Стежками рідного краю» та відвідування театрів міста Миколаєва.
Проводяться конкурси, відкриті виховні заходи до Дня писемності та Міжнародного дня рідної мови.
Традиційним є і «Свято Букварика» і Свято Останнього дзвоника, Міжнародний день захисту дітей та випускний бал, який є святом всього села і зустрічі випускників минулих літ.
В школі також проводимо тижні правил дорожнього руху та протипожежної безпеки.
Кожного року проходить благодійна акція: «Діти дітям», відзначаємо День пам’яті жертв голодомору, приймаємо участь у районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності.
Восени і весною організовуємо роботу трудових десантів: «Д працюємо й живем, - самі порядок наведем». Приймаємо участь у оздоровчій компанії до Всеукраїнського року здоров’я та Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням. Також проводимо заходи до Дня Скорботи по вшануванню жертв війни в Україні.
Школа центр обрядових свят: свято Андрія (Андріївські вечорниці), свято Миколая, Різдвяні свята, свято Стрітення, Благовіщення, Великодня. Проводимо заходи і до Дня святої Покрови – Дня українського козацтва.
В листопаді місяці кожного року проходить перший тур Всеукраїнських олімпіад з усіх предметів. Більшість школярів є переможцями і займають призові місця в районних олімпіадах. Діти постійно приймають участь обласних конкурсах натуралістів і дослідників, конкурсах «Мої права», акціях: «Птах року », «Посади сад», «Зелені перлини», «Мій рідний край, моя земля, «Флора України - компас у зеленому світі», , конкурсі читців «Поетична пристань».

Кiлькiсть переглядiв: 450

Коментарi