Виховуємо гідних патріотів

2015-10-13

Виховуємо гідних патріотів

13 жовтня в Першотравневій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися спортивні змагання, присвяченні Дню захисника України. Комунікативна спрямованість таких заходів надає нам широкі можливості у вихованні громадянської позиції, патріотизму, високих моральних якостей особистості. На особистісному рівні патріотизм виступає як важлива стійка характеристика людини, що виражається в її світогляді, моральних ідеалах, нормах поведінки.

Завдяки таким державним святам в нашій шкільній родині вже стали традицією позакласні заходи, які формують мотивацію у дітей та молоді позитивного ставлення до здорового способу життя, дає можливість дітям впевнетись, що успіх залежить від власних зусиль і співпраці з іншими.

Виховний захід організував і провів вчитель фізичної культури і спорту - Федчик Михайло Павлович. Змагання зібрали в шкільному спортивному залі не тільки учнів, а й всіх працівників школи. Розпочалася спортивна програма з привітань і побажань успіху, і перемоги директора школи Доценка Григорія Васильовича.

В ході проведення свята були цікаві конкурси-змагання:настільний теніс,шашки і шахмати, стрибки через скакалку, підтягування , віджимання від підлоги, качання пресу, кругові оберти тулуба під час руху,домашнє завдання - «оригінальний жанр».

Учні продемонстрували добру технічну та фізичну підготовку, вміння сконцентрувати увагу на досягнення мети. Те, що захід був цікавим, засвідчували палаючі очі учасників змагань та бурхлива реакція глядачів. Але змагання є змагання і в ньому є завжди переможці. Ними стали у номінації: «Настільний теніс» - Клименко Юрій(11 клас); «віджимання від підлоги» - Тарасюк Євген (5 клас); «шашки та шахмати» - Гордієнко Марина (10 клас); «стрибки через скакалку» - 100 стрибків за хвилину! - Сітарська Вероніка(11 клас); «підтягування» - Бєлоус Руслан (8 клас); «качання пресу» - Романова Наталія(8 клас).

Та дві номінації, де два переможця - «кругові оберти тулуба під час руху» - Доценко Віра (6 клас) та Кравчук Лілія (11 клас); «оригінальний жанр» - Рудюк Вікторія (4 клас) та Герасименко Анна (7 клас).

Кульмінацією свята було « перетягування канату» учнями та вчителями. Перемогу здобули вчителі. Це свідчить про те, що не тільки досвід приходить з роками, - а й сила.

Переможці змагань були традиційно нагороджені грамотами.

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi