Війна, яка ніколи не стане чужою.

2016-02-20

Війна, яка ніколи не стане чужою.

27 років тому завершено виведення Обмеженого Контингенту радянських військ з території Демократичної Республіки Афганістан, яку розпочато 15 травня 1988 року. Спецоперація, так зараз називається Афганська війна, 1979-1989 рр., закінчилася. Вона була вдвічі довшою за найжорстокішу в історії людства Другу світову війну 1939-1945рр.

В цій страшній війні в чужій країні загинуло більше як 3 тисячі українців, на жаль, наша снігурівська земля теж зазнала втрат.

Для того, щоб ще раз перегорнути страшні сторінки цих років і віддати шану тим, хто не повернувся з чужих країн але з честю виконавши свій військовий і громадянський обов’язок, ми учні школи відвідали музей слави воїнів-інтернаціоналістів та поклали квіти до пам’ятника, який знаходиться у місті Снігурівка. Завжди коли знаходишся в таких місцях слави, ще раз впевнюєшся, що страшніше війни нічого не має. І саме в цей період, коли неспокій в нашій країні, розумієш яким дорогим і щасливим є народ, коли над головами світить ласкаве сонце і тишу порушують лише спів пташок та сміх дітей.

Мир - це найцінніше в житті кожної людини, кожного народу. Ми завдячуємо за прекрасну екскурсію, яку організував для нас афганець, наш земляк Віктор Петрович Чих. Бажаємо йому міцного здоров’я, великого людського щастя і миру. Миру в нашій країні, миру в світі.

З великою повагою і вдячністю учні Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст../Files/images/1.jpg/Files/images/2.jpg/Files/images/3.jpg/Files/images/4.jpg/Files/images/5.jpg/Files/images/6.jpg/Files/images/7.jpg/Files/images/78.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi