Пташки-наші найменші друзі!

2017-03-24

Птахи нам на крилах весну принесли

« Пташок викликаємо до рідного краю

Летіть дорогенькі на рідну земельку.»

1 квітня – Міжнародний день птахів. Починаючи з 1923 року це свято стало уже традиційним і святкується у всіх школах України. Щорічно певний вид птахів оголошується птахом року.

Вже багато років поспіль Українське товариство охорони птахів спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводить акцію "Птах року". Кожного разу визначається певний вид фауни пернатих, який стає символом року. Передусім, акція спрямована на те, аби привернути увагу громадськості до проблем обраного виду, сприяти охороні місць його поширення.

Наша мета – вчити дітей вдумливо,дбайливо,уважно ставитися до навколишнього середовища,замислюватися над наслідками своїх дій;закріпити й розширювати знання дітей про птахів,їх значення та практичну цінність у житті людини;розвивати спостережливість,інтерес до пізнання тваринного світу,асоціативне мислення,просторову пам’ять,мовлення;виховувати кращі людські якості,дбайливе ставлення до природи.

Усе,що нас оточує, - це природа. Її краса,її неперевершеність,її неосяжність заслуговують тільки захоплення.

Пташки – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом. Їх весела дзвінка пісня , яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості. Спів птахів милує слух,врода квітів милує зір,а все це в поєднанні милує людську душу. Незабаром птахи на тендітних крилах принесуть весну. Пробудиться природа. Ми розкриємо свої обійми їй і зустрінемо як вищу цінність на Землі,бо ми – невід’ємна частина цієї цінності.

Ми всі знаємо яку користь приносять птахи, тому охороняйте їх, приваблюйте їх, не дозволяйте руйнувати пташині гніздівлі іншим. Бережіть пташок - вони наші вірні друзі. У своїх садах розвішуй­те шпаківні, а взимку годівнички.

Турбота про птахів — це не тільки екологічна проблема. Адже, як сказано вище, це частинка нашого життя, нашої культури, більше того — нашого світогляду, нашого світовідчуття...

Шануй, примножуй скарб неоціненний,

Який вручила нам свята земля!

Насаджуй сад і прочищай джерельце,

І скривдити не дай маленьке пташеня!

Автор: Пристайко Л.В. вчитель німецької мови

Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідальні Борсук О.П. ЗДНВР

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi