ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ЗА 2018-2019 н.р.

2019-05-24

24 травня 2019 року директор Першотравневої ЗОШ Борсук О.П відзвітувала перед батьками та громадськістю про свою діяльність та діяльність педагогічного колективу за 2018-2019 навчальний рік. У своїй діяльності протягом звітного періоду керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника освітнього закладу. Олена Павлівна в своїй доповіді висвітлила ряд питань: загальна інформація про освітній заклад, стан і розвиток шкільної мережі, кадрове забезпечення, проходження курсів вчителями підвищення кваліфікації, результати атестації педагогічних працівників, методична робота, результативність навчального процесу, робота з обдарованими учнями, виховна та позакласна робота, а також висвітлила деталізований фінансовий звіт про надходження та використання отриманих коштів.

Директор звернула увагу всіх присутніх, що школа – другий дім. Ми намагаємось, щоб приміщення школи були привабливими, затишними, де були б створені всі умови для отримання гідної освіти і виховання в дусі вимог сучасного життя. Основною метою нашої роботи є створення освітнього простору, який стимулює високу якість навчання і розвиток потенційних можливостей учнів, щоб кожна дитина змогла себе показати успішною в тій, чи іншій сфері діяльності.
Борсук О.П. при розгляді питання фінансово – господарської діяльності доповіла про стан та шляхи покращення матеріально – технічної бази школи, а саме здійснений обсяг робіт у 2018-2019 н.р. за бюджетні та залучені кошти. Для того, щоб присутні усвідомили реальний стан справ доповідь директора супроводжувалася мультимедійною презентацією з фото фіксацією, діаграмами, схемами, таблицями. Розповіла про успіхи учнів та вчителів.
Олена Павлівна відзначила, що для зміцнення здоров’я учнів школи налагоджений зв'язок з Снігурівською спортивною школою дзюдо, яка працює під керівництвом заслуженого тренера України Зіньковського С.Г. Також вказала на тісну співпрацю з батьками учнів, Першотравневою сільською радою, ТОВ «Таборівське», Кіптиком В.А., Вадатурським А.О., Бриченком І.В., що дало позитивні результати для повноцінного функціонування школи та загального розвитку учнів. Директор школи Борсук О.П. висловила вдячність Всім присутнім, хто допоміг і допомагає зміцнювати матеріально-технічну базу школи, докладає чимало сил і енергії, щоб у школі не просто здійснювалось навчання дітей, а опановувалися освітні технології, щоб навчальний процес був нерозривно пов'язаний з вихованням і формуванням у молоді здорових життєвих принципів і переконань, щоб учні зростали сильними, здоровими, відданими своїй Батьківщині. Над цим педагогічний колектив і всі присутні будуть працювати і в перспективі.

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi