• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міжнародна гра із зарубіжної літератури « Sunflower»

Міжнародна гра із зарубіжної літератури « Sunflower»

2019-04-10

Справжнім святом для учнів Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів став день 30 листопада 2018 року. У цей день стартувала ІІІ Міжнародна гра із зарубіжної літератури « Sunflower». 26 учнів 5-11 класів взяли участь у грі. Це діти, які вважають книгу своїм надійним помічником і мудрим порадником. Перегортаючи сторінки, вони мандрують чудовим літературним краєм, знайомляться з видатними письменниками та їх творами, переймаються проблемами героїв, замислюються над життям.

Уроки зарубіжної літератури – це напружена праця учнів у співтворчості з учителем, яка розвиває творчі здібності учнів, сприяє здобуванню знань учнями, стимулює роботу з додатковою літературою, розвиває аналітичне мислення, формує в учнів навички самооцінки та самоконтролю своєї навчальної діяльності. Саме ця гра дала можливість учням використати знання, отримані під час уроків та в позаурочний час. Стимулом дітей до участі у грі були допитливість, бажання пізнати нове, перевірити свої знання. На школярів чекали цікаві завдання, які вони виконували із великим захопленням .
З нетерпінням діти чекали результатів, подарунків-сюрпризів. Урочисте нагородження переможців гри відбулося на загальношкільній лінійці 18 березня 2019року.
Учні вибороли 7 дипломів ІІ ступеня та 9 дипломів ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня. 6 дипломів - І, 2 – ІІ та 2 –ІІІ ступенів регіонального рівня.
Щиро вітаємо переможців гри та висловлюємо їм подяку. Координатора гри, вчителя зарубіжної літератури Алдабаєву Л.М., було нагороджено дипломом.
Приєднуйтесь і ви до гри « Sunflower».

Вч. зарубіжної літератури Алдабаєва Л.М.

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi